Twoja ranga. Twoje nagrody.
Zaloguj się, aby zobaczyć swoją rangę i postęp
Aktualna ranga
Następna ranga
Suma zakładów w USD ($)
Bronze I
$0Bronze II
$100Bronze III
$1,000Bronze IV
$3,000Bronze V
$10,000Suma zakładów w USD ($)
Silver I
$25,000Silver II
$50,000Silver III
$100,000Silver IV
$250,000Silver V
$500,000Suma zakładów w USD ($)
Gold I
$750,000Gold II
$1,000,000Gold III
$1,500,000Gold IV
$2,000,000Gold V
$3,000,000Suma zakładów w USD ($)
Platinum I
$5,000,000Platinum II
$7,000,000Platinum III
$10,000,000Platinum IV
$14,000,000Platinum V
$20,000,000Suma zakładów w USD ($)
Diamond I
$25,000,000Diamond II
$50,000,000Diamond III
$100,000,000Diamond IV
$250,000,000Suma zakładów w USD ($)
Legend I
$500,000,000Suma zakładów w USD ($)
Epic Legend I
$999,999,999Nagrody za awans odbierzesz w Centrum nagród.
Program VIP kasyna kryptowalutowego Bitz obejmuje siedem rang: Bronze, Silver, Gold, Platinum, Diamond, Legend i Epic Legend. Większość rang dzieli się na poziomy — łącznie jest ich 26. Twoja ranga zależy od łącznej kwoty postawionej w USD na automatach, w kasynie na żywo i w zakładach sportowych i nigdy nie jest resetowana.
Każdy gracz zaczyna od Bronze I, zanim postawi pierwszy zakład. Bronze II odblokowuje się przy $100. Silver zaczyna się od $25,000, Gold od $750,000, Platinum od $5,000,000, a Diamond od $25,000,000. Legend odblokowuje się przy $500,000,000.
Każdy poziom, już od pierwszego, obejmuje pełny zestaw nagród:
Nagrody za awans przyznawane są za każdym razem, gdy osiągniesz nowy poziom, i można je odebrać w Centrum nagród. Nigdy nie wygasają. Wszystkie nagrody wypłacane są w prawdziwych pieniądzach bez wymagań obrotu.
Na Gold I, po postawieniu łącznie $750,000, program VIP przydziela ci osobistego opiekuna VIP. Opiekun towarzyszy ci również na rangach Platinum, Diamond, Legend i Epic Legend. Gracze Bronze i Silver korzystają ze standardowej obsługi klienta.
Stawiając zakłady: każdy dolar postawiony na automatach, w grach na żywo lub na sport przybliża cię do następnego poziomu.
Nie. Twoja ranga zależy od łącznej kwoty postawionej od początku gry.
Na Gold I, po postawieniu łącznie $750,000.
W Centrum nagród. Nigdy nie wygasają.